مهلت واریز وجه مسکن ملی دوباره تمدید شد/ اعلام تاریخ فرصت ثبت‌نام جاماندگان/ بیش از ۱۳ هزار تهرانی وام ودیعه گرفتند – نیوزبازتاب خبر news.ir

مهلت واریز وجه مسکن ملی دوباره تمدید شد/ اعلام تاریخ فرصت ثبت‌نام جاماندگان/ بیش از ۱۳ هزار تهرانی وام ودیعه گرفتند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مهلت واریز وجه آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی دوباره تا پایان آذر ماه تمدید شد.

خلیل محبت‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره آخرین میزان واریزی وجه آورده اولیه مسکن ملی از سوی متقاضیان تهرانی با توجه به پایان مهلت اعلام شده اظهار داشت: مهلت در نظر گرفته شده برای واریز وجه پایان آذرماه بود که در شورای عالی مسکن این فرصت تا دهم آذر ماه تمدید شد اما روز گذشته این مدت زمان را تا پایان آذر ماه تعیین کردند.

وی ادامه داد: بنابراین متقاضیان مسکن ملی تا پایان آذر ماه برای واریز وجه آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی تا پایان آذر ماه فرصت دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به آخرین میزان واریزی‌ها گفت: برای پروژه مسکن ملی استان تهران بیش از ۶۳ هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ هزار و ۵۵۴ نفر واجد شرایط بودند و که از جمعیت واجدین شرایط تا به امروز ۴ هزار  ۸۶۹ نفر آورده اولیه را واریز کرده‌ است.

محبت‌خواه همچنین درباره میزان دریافت وام کمک ودیعه در استان تهران اظهار داشت: در استان تهران ۱۹۱ هزار و ۲۶ نفر برای دریافت وام کمک ودیعه ثبت نام کرده بودند که ۹۴ هزار و ۱۰۹ نفر آنها واجد شرایط بودند و از این تعداد تا به امروز ۱۳ هزار و ۶۵۹ نفر وام دریافت کردند و ۴ هزار و ۲۳۰ نفر هم در مرحله تشکیل پرونده هستند.

وی درباره احتمال بازگشایی مجدد سایت ثبت نام مسکن ملی استان تهران گفت: احتمالا پایان آذرماه با تایید انصراف عده‌ای، سایت برای ثبت نام مجدد باز می‌شود.           

لینک منبع: مهلت واریز وجه مسکن ملی دوباره تمدید شد/ اعلام تاریخ فرصت ثبت‌نام جاماندگان/ بیش از ۱۳ هزار تهرانی وام ودیعه گرفتند – نیوز

https://www.news.ir/288042/%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%88%D8%AC%D9%87-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF/

خبر اقتصادی