مصرف آب تهرانی‌ها رکورد زد – نیوز



بازتاب خبر news.ir

مصرف آب تهرانی‌ها رکورد زد



اقتصاد نیوز: معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تهرانی‌ها روز گذشته سه میلیون و ۷۵۷ هزار و ۳۲۵ متر مکعب آب مصرف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا: محمد رضا  کرمی نژاد اظهار داشت: تهرانی در سال گذشته چنین روزی سه میلیون و ۵۴۱ هزار و ۵۸۲ متر مکعب آب مصرف کرده بودند.

وی ادامه داد: در سوم مرداد نیز شهروندان سه میلیون و ۶۷۸ هزار و ۳۲۱ مترمکعب آب مصرف کردند که شاهد روند صعودی هستیم.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه از شهروندان درخواست داریم مصرف آب را مدیریت کنند گفت: تا ۱۵ مرداد ماه به علت افزایش دما در اوج مصرف هستیم از این رو باید تهرانی ها با توجه به راهکارهای مناسب نسبت به بهینه مصرف کردن اقدام کنند.

کرمی نژاد اضافه کرد: ۴۰ درصد مشترکان در تهران بالاتر از الگو استاندارد مصرف می کنند که امسال مشترکان پرمصرف تنها در دو ماه ابتدای سال ۱۲.۵درصد افزایش یافتند.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: این شرکت توان تصفیه چهار میلیون مترمکعب آب در شبانه‌روز را دارد؛ اما این شبکه با محدودیت‌هایی مواجه است که اگر میزان مصرف مردم از توان شبکه فراتر رود ممکن است با مشکل مواجه شویم.

 


این مطلب برایم مفید است



۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: مصرف آب تهرانی‌ها رکورد زد – نیوز

https://www.news.ir/126824/%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%AF/

خبر اقتصادی