قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۶| یورو و پوند گران شدند – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز، بازار آزاد امروز را در حالی آغاز کرد که قیمت دلار، یورو و پوند سیر صعودی را تجربه کردند.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۸,۸۰۰ (بیست و هشت هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۴۳ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز ششم آبان 99

آخرین نرخ یورو در بازار آزاد

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۰۹ درصدی، از ۳۳,۲۲۵ (سی و سه هزار و دویست و بیست و پنج ) تومان به ۳۳,۲۵۶ (سی و سه هزار و دویست و پنجاه و شش ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز ششم آبان 99

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۰.۱۵ درصدی، از ۳۶,۶۰۰ (سی و شش هزار و ششصد ) تومان به ۳۶,۶۵۶ (سی و شش هزار و ششصد و پنجاه و شش ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز ششم آبان 99

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

درهم امارات (حواله)، امروز به ۷,۹۶۰ (هفت هزار و نهصد و شصت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۰۱ درصدی داشته است.

قیمت درهم امارات امروز ششم آبان 99

قیمت لیر ترکیه امروز

همچنین لیر ترکیه با افزایش ۰.۷۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳,۶۶۱ (سه هزار و ششصد و شصت و یک ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا امروز با افزایش ۰.۳۷ درصدی، از ۲۱,۲۵۲ (بیست و یک هزار و دویست و پنجاه و دو ) تومان به ۲۱,۳۳۳ (بیست و یک هزار و سیصد و سی و سه ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

دلار استرالیا، امروز به ۲۱,۰۲۱ (بیست و یک هزار و بیست و یک ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۹ درصدی داشته است.

ترمز ریزش بورس کشیده نشد

به گزارش اقتصادنیوز ، شاخص کل بورس تهران در آغاز معاملات بازار سرمایه با ریزش ۱۵هزار واحدی (معادل ۱/۱- درصد کاهش) در ارتفاع یک میلیون و ۳۲۰ هزار واحد ایستاد.  شاخص کل هم‌وزن نیز با افت ۱۳۰۰ واحدی( معادل ۰/۳ درصد کاهش) ، ۳۸۲ هزار و ۹۷۴ واحد را ثبت کرد.  «فولاد»، «فملی» و «شپنا»سه نماد با بیشترین اثر منفی بر شاحص بورس بودند. 

لینک منبع: قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۶| یورو و پوند گران شدند – نیوز

https://www.news.ir/239966/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D9%87%E2%80%8C%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B9-%DB%B0%DB%B8-%DB%B0%DB%B6-%DB%8C%D9%88%D8%B1/

خبر اقتصادی