قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی :استرس برخی راهپیمایی‌ها برگزار کنندگان را تا سکته پیش می‌برد – نیوزبازتاب خبر news.ir

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به برخی فشارها و اعمال نفوذها برای برگزار نشدن برخی از راه‌پیمایی‌ها گفت: استرس برخی راهپیمایی‌ها برگزار کنندگان را تا سکته پیش می‌برد چرا که برگزاری مراسم بسیار سخت است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور پیش از ظهر چهارشنبه در همایش رؤسای دفاتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران که در شهرستان پاکدشت برگزار شد ، اقتدار و موفقیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به دلیل حرکت در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری و ایستادگی‌های آیت الله جنتی در برابر برخی فشارها دانست و اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دور از گروه بندی‌های سیاسی و با تکیه بر منویات ولی فقیه زمان، توانسته در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی قدم‌های کم‌نظیری را بردارد.

وی یادآور شد: گاهی اوقات برای برخی از راه‌پیمایی‌ها از طرف برخی جناح‌ها و احزاب این نهادمقدس تهدیدشده است اما این نهاد فرا دولتی است و از کسی دستور نمی‌گیرد و کار خود را انجام می‌دهد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: تا امروزه ثابت کرده‌ایم که جناحی عمل نکرده‌ایم و اگر مقام معظم رهبری درباره این نهاد جملات با ارزشی را بیان می‌فرمایند به خاطر همین مسائل است.

لطفی اظهار کرد: رسانه‌ها و جامعه خبری بازوی مراسم و برنامه‌های انقلاب در سراسر کشور هستند و خبرنگاران و اصحاب رسانه یکی از ارکان مهم نهاد مقدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شمار می‌روند.

 


این مطلب برایم مفید است۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی :استرس برخی راهپیمایی‌ها برگزار کنندگان را تا سکته پیش می‌برد – نیوز

https://www.news.ir/130210/%D9%82%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85/

خبر اقتصادی