سلاطین درآمد از اینستاگرام در جهان +جدول – نیوزبازتاب خبر news.ir

سلاطین درآمد از اینستاگرام در جهان +جدول

اقتصاد نیوز:اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگی است که میلیون ها کاربر فعال در سر تا سر دنیا دارد و این افراد هر روز اقدام به پست کردن و به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوهای خود می کنند. اما این آپلود تصاویر و ویدیوهای زیاد در این شبکه اجتماعی برای صاحبان اکانت هایی که تعداد فالوور (دنبال کننده) زیاد دارند دارای سود بالایی نیز است.

به گزارش اقتصاد نیوز، اگر چه خود اینستاگرام، بابت پست های شما پولی پرداخت نمی کند، اما همیشه افراد و شرکت های تبلیغاتی هستند که پرداخت این مبالغ هنگفت را به عهده بگیرند.

به عبارت دقیق تر، هر گاه یک سلبریتی معروف که دارای فالوورهای بسیاری می باشد، تصویری را در اینستاگرام منتشر می کند که همراه با یک محصول خاص از یک شرکت خاص گرفته شده است، مثل پوشاک، لوازم آرایشی، اتومبیل و یا سایر محصولات، آن شرکت در ازای این تصاویر به وی پول پرداخت می نماید. به این ترتیب افراد می توانند از طریق این روش، پول های بسیار زیادی را به دست آورده و تبدیل به یکی از پر درآمدترین کاربران اینستاگرام گردند.

حالا این سئوال پیش می آید که  چه کسانی بیشترین مبلغ را برای یک پست تبلیغاتی در صفحه اینستاگرام شان دریافت می کنند؟ طی یک تحقیق به این سوال پاسخ داده شده است.

به گزارش Hopper HQ،  دواین جانسون  ملقب به «راک» بازیگر مشهور ۴۸ ساله هالیوود که بیش از ۱۸۷ میلیون دنبال کننده در صفحه اینستاگرامش دارد در رتبه نخست قرار گرفته و برای هر تبلیغ یک میلیون دلار دریافت می کند.  کریستیانو رونالدو  ستاره محبوب یوونتوس که بیش از ۲۲۸ میلیون دنبال کننده دارد، در رده سوم لیست حضور دارد و  نیمار  وینگر مطرح پاری سن ژرمن که بیش از ۱۳۹ میلیون دنبال کننده دارد، در رده دهم این لیست قرار گرفته است.

دواین جانسون

در ادامه سلبریتی هایی که بیشترین درآمد از این شبکه اجتماعی را دارند را ملاحظه می کنید:

چه کسانی بیشترین مبلغ را برای یک پست تبلیغاتی در صفحه اینستاگرام شان دریافت می کنند
#نامدرآمد برای هر تبلیغ
۱دواین جانسون۱ میلیون دلار
۲کایلی جنر۹۸۶ هزار دلار
۳کریستیانو رونالدو۸۸۹ هزار دلار
۴کیم کارداشیان۸۵۸ هزار دلار
۵آریانا گرانده۸۵۳ هزار دلار
۶سلنا گومز۸۴۸ هزار دلار
۷بیانسه۷۷۰ هزار دلار
۸جاستین بیبر۷۴۷ هزار دلار
۹تیلور سوئیفت۷۲۲ هزار دلار
۱۰نیمار۷۰۴ هزار دلار

این مطلب برایم مفید است۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: سلاطین درآمد از اینستاگرام در جهان +جدول – نیوز

https://www.news.ir/125795/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%AF%D9%88/

خبر اقتصادی