سرنوشت قطعات پل گیشا – نیوزبازتاب خبر news.ir

سرنوشت قطعات پل گیشا

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت :‌درحال حاضر بررسی‌ها به منظور نصب پل قدیمی گیشا در نقطه‌ای دیگر از شهر پس از تقویت و بازسازی براساس آیین‌نامه‌های استاندارد روز جهان به عنوان یک پل سواره رو درحال انجام است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شهر ،صفا صبوری دیلمی درباره وضعیت فعلی طرح پل «سبز زندگی»، توضیح داد: براساس ایده اولیه قرار بود که قسمت‌هایی از پل قدیمی «گیشا» پس از تقویت، مجدد نصب شود. باتوجه به بررسی‌های انجام شده در سال جدید، نصب مجدد قسمت‌هایی از این پل در همان نقطه، مشکلاتی از نظر بزرگی ابعاد و هزینه‌های تحمیلی برای شهر ایجاد می‌کرد.

وی از طراحی پل دیگری به منظور جایگزین کردن ایده اولیه پل سبز زندگی خبر داد و افزود: مراحل پایانی این طرح درحال انجام است که بعد از اتمام طراحی، جایگزین ایده اولیه شده وعملیات اجرایی آغاز می‌شود. همچنین امکان دارد که تعدادی از قطعات پل گیشا قدیمی در ساخت پل جدید استفاده شود.

 معاون شهردار در ادامه یادآور شد: درحال حاضر بررسی‌ها به منظور نصب پل قدیمی گیشا در نقطه‌ای دیگر از شهر پس از تقویت و بازسازی براساس آیین‌نامه‌های استاندارد روز جهان به عنوان یک پل سواره رو درحال انجام است.


این مطلب برایم مفید است۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: سرنوشت قطعات پل گیشا – نیوز

https://www.news.ir/128838/%D8%B3%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D9%84-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D8%A7/

خبر اقتصادی