روش عجیب برای مبتلا نشدن به کرونا +عکس – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصاد نیوز، پس از شیوع کرونا در جهان، سازمان بهداشت جهانی از همگان خواست تا برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس نکات بهداشتی را رعایت کنند. استفاده از ماسک و حفظ فاصله ۲ متر از مهم‌ترین توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت برای جلوگیری از ابتلا افراد به کرونا بود.

اما در این میان برخی از شهروندان کشور‌های مختلف جهان، هر یک از راهکاری منحصر به فرد برای در امان ماندن از ابتلا به کرونا استفاده می‌کنند. در حالی که پیشتر استفاده یک شهروند ایتالیایی از یک مقوای بزرگ دایره مانند برای در امان ماندن از ابتلا به کرونا او را به سوژه رسانه‌ها تبدیل کرده بود، به تازگی استفاده یک شهروند استرالیایی از حباب بزرگ برای مبتلانشدن به کرونا خبرساز شده است. این شهروند اهل بلگریو در ویکتوریای استرالیا، برای آنکه از ابتلا به کرونا در امان بماند هنگام حضور در خیابان از این حباب بزرگ استفاده می‌کند.

در ویدئویی که توسط یکی از شهروندان استرالیایی از این مرد تهیه شده او در حالی که وارد این حباب بزرگ شده و در حال عبور از وسط خیابان است نشان داده می‌شود. این ویدئو توسط یک کاربر با نام «جانین ریگبی» در فیسبوک به اشتراک گذاشته شد. او در توضیح این ویدئو نوشت: «فقط در بلگریو! از این مرد باید تشکر کنم که در این روز‌های سخت خنده را بر لبان ما جاری کرد. این نوعی عمل مهربانانه است.»

این ویدئو پس از انتشار در فیسبوک تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار بیننده داشته است. این پست همچنین بیش از ۲ هزار کامنت دریافت کرده است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چه جالب! منم یکی از این حباب‌ها نیاز دارم.»

روش عجیب یک مرد برای مبتلا نشدن به کرونا!+عکس

 

لینک منبع: روش عجیب برای مبتلا نشدن به کرونا +عکس – نیوز

https://www.news.ir/132163/%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

خبر اقتصادی