رشد ۶۲ درصدی سود سهام پاکشو – نیوزبازتاب خبر news.ir

رشد 62 درصدی سود سهام پاکشو

عملکرد مثبت گروه صنعتی پاکشو در ۳ ماه اخیر، مهر تاییدی بر دلایل صعودی بودن ارزش سهام این شرکت است، چراکه در این مدت، سود خالص ۳ماهه بر مبنای ۴۰۰ میلیارد سرمایه ۳۴۷ ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲ درصد رشد داشته‌است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پاکشو، نوسانات بورس در سه ماه گذشته گرچه برای بسیاری از سرمایه‌گذاران ناخوشایند بوده، اما برای برخی دیگر، همچون شرکت پاکشو این دلگرمی باعث ایجاد صف خرید برای این نماد شده‌ است.

 سود خالص سهام پاکشو در  ۳ ماه نخست ۹۹، نسبت به دوره مشابه سال ۹۸، ۶۲ درصد رشد داشته است و مبلغ ٣۴٧ ریال با سرمایه ۴٠٠ میلیارد تومان به ازای هر سهم سود محقق کرده است.

از نگاهی دیگر رشد ۵۹ درصدی درآمد‌های عملیاتی و افزایش ۳۲ درصدی سود عملیاتی نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیانگر رشد مالی قابل توجه این شرکت است.

با وجود شرایط دشوار اقتصادی، گروه صنعتی پاکشو موفق به تولید ۶۳ هزار و ۴۲۹ تن محصول شده است  که این میزان تولید در سه ماه نخست سال ۹۹ با رشد ۳۳ درصدی در فروش همراه بوده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سهام پاکشو به لینک زیر مراجعه کنید:

http://pkso.ir/stock1


این مطلب برایم مفید است۱


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: رشد ۶۲ درصدی سود سهام پاکشو – نیوز

https://www.news.ir/134339/%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%DB%B6%DB%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%88/

خبر اقتصادی