دکترهای آینده کشور کرونا گرفتند – نیوزبازتاب خبر news.ir

دکترهای آینده کشور کرونا گرفتند

اقتصادنیوز: معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه آزمون برگزار شده امروز در مجموع نمره قبولی گرفت، گفت:‌ بیش از ۵۰ نفر از افراد کرونا مثبت در بیمارستان امتحان دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازفارس: محسن فرهادی معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در اخبار ۲۱ با اشاره به برگزاری آزمون مقطع دکتری امروز، اظهار داشت:در مجموع می‌توان نمره قبولی به برگزاری آزمون امروز بدهیم.

وی ادامه داد:‌ فکر می‌کنم امروز اولین تجربه مشترک برگزاری و همکاری نزدیک بین وزارت بهداشت و وزارت علوم بود اما در مجموع آزمون در شرایط خوبی برگزار شد و نمره قبولی گرفت.

معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت افزود: بیش از ۵۰  نفر اعلام کرده بودند که کرونا مثبت هستیم که این افراد آزمون خود را در بیمارستان‌ها برگزار کردند و ناظرین با تجهیزات کامل اقدام به برگزاری آزمون کردند و امیدواریم بعدا نیز مشکل خاصی نداشته باشند.

فرهادی درباره عدم رعایت نکات لازم در برخی حوزه‌های امتحانی امروز، بیان داشت:   مواردی که گفتید مواردی بوده که مثلا فرد قبلا خود اظهاری نکرده بوده و در حوزه آزمون اعلام کرده وهمکاران بیماری‌ها، بهداشت محیط و پزشک حضور داشتند و تدابیر لازم صورت گرفت و فرد  در جای مجزا یا در کنار تهویه و  پنجره باز قرار گرفته است.

وی  متذکر شد: واقعیت این است که باید ما تمام شرکت کنندگان و ناظرین را مثبت تلقی کنیم اما خوشبختانه تدابیر لازم صورت گرفته و در اکثر حوزه‌ها مانند تهران، اصفهان و مشهد که بنده صحبت کردم، در مجموع نمره قبولی گرفتند.

 


این مطلب برایم مفید است۱


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: دکترهای آینده کشور کرونا گرفتند – نیوز

https://www.news.ir/131607/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86%D8%AF/

خبر اقتصادی