حمله جمهوری اسلامی به انتصاب های مدعیان مجلس انقلابی – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه در بخشی از یادداشت خود نوشت:تازه از راه رسیدگانی که با حداقل آراء بر کرسی‌های سبز مجلس تکیه زده‌اند، توجه داشته باشند که مردم ایران با رشد سیاسی فوق‌العاده‌ای که به برکت انقلاب اسلامی و آشنائی با مکتب امام خمینی پیدا کرده‌اند، به جای ظواهر همواره با آنچه زیر پوست جامعه می‌گذرد سروکار دارند. مردم می‌دانند که عامل اصلی بحران اقتصادی کنونی کسانی هستند که برای ناکام شدن برجام با ترامپ و آل‌سعود و نتانیاهو همکاری کردند، کسانی هستند که «اف‌ای‌تی‌اف» را با بهانه‌گیری‌های بیهوده رد کردند و کسانی هستند که در دولت‌های نهم و دهم اختلاس، دروغ و فساد اقتصادی را نهادینه کردند تا بتوانند زمینه را بگونه‌ای فراهم کنند که هیچ دولتی نتواند از پس بحران اقتصادی به وجود آمده از همین توطئه‌ها برآید و سرانجام بار دیگر خودشان به قدرت برگردند. به این می‌گویند بازگشت به قدرت به قیمت خرد کردن استخوان‌های مردم. الآن هم گروه گروه،همان اعضاء جریان انحرافی درحال بازگشت به مناصب کلیدی هستند.

بسیار خوب، حالا که قرار است تمام ارکان قدرت را در اختیار خودتان بگیرید، چرا اینهمه عجله می‌کنید و چرا نقشه‌های خود را اینگونه صریح و آشکارا لو می‌دهید؟ مجلسی که می‌گوید می‌خواهد انقلابی عمل کند، در کمتر از دو ماه اول عمر خود آنقدر مرتکب انتصاب‌ها و انتخاب‌های خلاف مسیر انقلابی‌گری شده که اعتراض هم‌جناحی‌های خود را هم برانگیخته و حتی در خود مجلس هم عده‌ای از خودی‌هایشان زبان به شکایت گشوده‌اند. اگر مجلس دهم ظرف ۴ سال به جائی رسید که از چشم مردم افتاد، مجلس یازدهم قبل از آنکه به ۴ ماه برسد دچار چنان وضعیتی شده است.

هیچکس نباید از سقوط هیچیک از قوا و دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و حکومتی خوشحال باشد و همه باید برای تقویت این مجموعه بکوشیم. لازمه توفیق یافتن در چنین کوششی اینست که هر کسی جایگاه خود را بشناسد و از حد و اندازه خود تجاوز نکند.

 

لینک منبع: حمله جمهوری اسلامی به انتصاب های مدعیان مجلس انقلابی – نیوز

https://www.news.ir/136513/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%B9%DB%8C%D8%A7/

خبر اقتصادی