حال هنرپیشه مشهور وخیم شد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز مهران رجبی هفته پیش به کرونا مبتلا شده بود و حال گزارش ها حکایت از آن دارد که حال وی وخیم است و پزشکان معالج خواستار دعای مردم برای او شده اند.

او برای یک سریال در زنجان به سر می برد که به کرونا مبتلا شد.در گفت و گویی در همان روزهای نخست ابتلا گفته بود:خانواده‌ام بسیار نگرانند اما خوشبختانه اینجا شرایط درمانی به خوبی پیش می‌رود. روی اتاقم ورود ممنوع زده‌اند و در بخشی غیر از کرونایی‌ها مراحل درمانم پیگیری می‌شود. امروز استاندار زنجان دلجویی کردند. رئیس بیمارستان هم پای کار است و امکانات و شرایط مناسبی را برای درمانم درنظر گرفته‌اند. 

رجبی از مردم خواست تا دعایش کنند و کرونا را جدی بگیرند، تأکید کرد: مردم حتماً باید دچارش شوند تا قدر سلامتی را بدانند. واقعاً کرونا سرماخوردگی شدید نیست بلکه بیماری کلافه‌کننده‌ و عذاب‌آوری است. نمی‌توان نفس کشید و تب شدیدش نمی‌گذارد خواب راحتی داشته باشیم. باید مراحل درمانش با صبوری طی شود؛ مردم واقعاً کرونا را جدی بگیرند و ملاحظه کنند تا خود و خانواده‌شان به این بیماری دچار نشوند. سفر زیاد نروند و از تردد غیرضرور بپرهیزند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با دعای مردم حالمان بهتر شود و هفته دیگر بتوانم به سر صحنه فیلمبرداری برگردم.  

 

لینک منبع: حال هنرپیشه مشهور وخیم شد – نیوز

https://www.news.ir/192703/%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D9%87%D9%86%D8%B1%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D9%85%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%B1-%D9%88%D8%AE%DB%8C%D9%85-%D8%B4%D8%AF/

خبر اقتصادی