جزئیات و نحوه دریافت وام مستأجران/ معرفی واجدان شرایط و بانک‌های عامل – نیوزبازتاب خبر news.ir

جزئیات و نحوه دریافت وام مستأجران/ معرفی واجدان شرایط و بانک‌های عامل

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد؛


اقتصاد نیوز :

اقتصادنیوز: محمود محمودزاده، معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی، از معرفی ۱۹ بانک عامل از سوی بانک مرکزی برای پرداخت وام مستأجران و نیز واجدان شرایط دریافت وام ودیعه مسکن تا قبل از ۲۰ مردادماه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وزارت راه‌وشهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در برنامه شبکه خبر، در خصوص زمان پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران و اینکه چه افرادی واجد شرایط برای دریافت این نوع از تسهیلات هستند، گفت: ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار نفر متقاضی در مدت زمان یک هفته از ۴ تا ۹ مرداد برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کردند.

بیشتر بخوانید:

سهمیه وام مستأجران برای هر شهر

دو روش برای پرداخت وام به مستأجران

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از امروز ۱۱ مردادماه پالایش‌های متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن‌آغاز شده است، افزود: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که قبل از ۲۰ مردادماه اسامی واجدان شرایط و مستاجران نیازمند حمایت‌های دولتی برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن به بانک‌های عامل معرفی شوند.

محمودزاده توضیح داد: در خصوص پرداخت وام ودیعه مسکن، ۱۹ بانک و موسسه اعتباری توسط بانک مرکزی معرفی شدند که به زودی سهمیه هر بانک به تفکیک استان و شعبه مشخص می‌شود و وزارت راه و شهرسازی افراد واجد شرایط را به بانک های معرفی شده از سوی بانک مرکزی معرفی می‌کند تا واجدان شرایط در کمترین زمان ممکن تسهیلات را دریافت کنند.

 


این مطلب برایم مفید است۳


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: جزئیات و نحوه دریافت وام مستأجران/ معرفی واجدان شرایط و بانک‌های عامل – نیوز

https://www.news.ir/134600/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A3%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81/

خبر اقتصادی