تجهیزات نوین به ناوگان دریایی مرزبانی ناجا الحاق شده است – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش روز دوشنبه ایرنا سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از یگان‌های دریابانی چابهار اظهارداشت: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی و جهادی شبانه‌روز در حال انجام خدمت و ماموریت هستند و ان‌شاءالله دعای خیر مردم و مرزنشینان بدرقه راه این عزیزان باشد.

وی با تشریح اهداف بازدید از مرزهای خشکی و آبی سیستان و بلوچستان، افزود: بحمدالله همکارانم در مرزبانی با آمادگی کامل حافظ امنیت مرزها بوده و مشغول خدمتگزاری و تأمین امنیت حریم مرزی ایران اسلامی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تجهیزات نوین و بروز به ناوگان نیروی انتظامی، مرزبانی و حوزه دریایی ملحق شده که امیدواریم با آموزش‌های رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم بتوانیم بهتر از مرزها حراست و حفاظت کنیم.

وی به شرایط سخت خدمتی کارکنان مرزبانی نیروهای انتظامی در نقاط مختلف جغرافیایی کشور اشاره کرد و افزود: از همکاران عزیزم که در شرایط سخت و طاقت فرسای سرما و گرمای شدید، شبانه‌روز در حال انجام وظیفه بوده و برای امنیت کشور و آرامش و آسایش مردم در تلاشند و قدردانی می‌کنم.

سردار اشتری در جریان بازدید از پاسگاه‌های مرزبانی، دریابانی و مقرهای انتظامی چابهار وضعیت امنیتی مرزهای سیستان و بلوچستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهارداشت: به لطف الهی مرزبانان و ماموران انتظامی استان با روحیه‌ای خوب و با تجهیزاتی کامل آمادگی لازم را برای خنثی سازی هر گونه توطئه دشمن دارند و اجازه نخواهند داد تا دشمنان، کوچکترین خدشه‌ای را به امنیت و آرامش مردم وارد کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که امنیت مطلوبی که هم‌اینک با همکاری مردم در سطح شهرها و روستاها بویژه مناطق مرزی سیستان و بلوچستان فراهم شده روز به روز تقویت و ارتقاء یابد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امیدوارم مردم سیستان و بلوچستان و مرزنشینان همکاری خوب خود را با مأموران انتظامی و مرزبانان ادامه دهند تا شاهد آرامش و امنیت هر چه بیشتر در منطقه باشیم.

به گزارش ایرنا سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی روز شنبه به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرده است.

سردار اشتری در حکمی سرتیپ دوم پاسدار احمد طاهری را به سمت فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

سردار احمد طاهری پیش از این جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بود، همچنین سردار محمد قنبری فرمانده سابق انتظامی این استان چندی پیش با حکم فرمانده ناجا رئیس پلیس آگاهی ناجا شد.

لینک منبع: تجهیزات نوین به ناوگان دریایی مرزبانی ناجا الحاق شده است – نیوز

https://www.news.ir/250098/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/

خبر اقتصادی