بیچاره نماینده‌های مجلس! – نیوزبازتاب خبر news.ir

بیچاره نماینده‌های مجلس!


اقتصاد نیوز :

هنوز موج انتقادات از اختصاص خودروی دناپلاس قسطی به نمایندگان مجلس فروکش نکرده بود که انتشار خبر دیگری در فضای مجازی درباره خرید ۱۵۰۰ واکسن آنفلوآنزا توسط بهداری مجلس شورای اسلامی باردیگر باعث انتقادات شدید شد. افکار عمومی با این سؤال مواجه شده اند که چرا نمایندگان باید بر مردم مقدم باشند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی، مردم می گویند در حالی که واکسن آنفلوانزا در کشور کمیاب است و هنوز وزارت بهداشت به مقدار لازم و مورد نیاز کشور آن را وارد نکرده است، چرا باید این تعداد واکسن آنفلوانزا بصورت یکجا به مجلس داده شود! به گفته معترضین، تزریق این واکسن در شرایط کرونایی کشور برای کودکان، سالخوردگان، کادر درمان و افراد آسیب پذیر ضروری است یا نمایندگان مجلس!

مردم معتقدند نمایندگان باید خود را با مردم مقایسه کنند که در چه سطحی روزگار می گذرانند. اصلا چرا از حیث برخورداری از امکانات دولتی و زندگی شخصی با رهبری نظام مقایسه نمی کنند که سطح زندگی ایشان  به مراتب از حد متوسط جامعه پایین‌تر است؟ شما نمایندگان که عنوان مجلس انقلابی را یدک می‌کشید باید در ترمیم این آسیب تلاش کنید که خیر دنیا و آخرت شما اینست و جز این نیست.

 


این مطلب برایم مفید است۴


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک منبع: بیچاره نماینده‌های مجلس! – نیوز

https://www.news.ir/202502/%D8%A8%DB%8C%DA%86%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3/

خبر اقتصادی