با ۴ میلیارد چه خودرویی در ایران می توان خرید – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در بازار کشور انواع و اقسام خودرو‌های لوکس و لاکچری وجود دارد که در این گزارش قصد داریم قیمت آن‌ها را در بازار امروز ارائه دهیم.

BMW یکی از خودرو‌های محبوبی است که در شکل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. امروز در بازار، بی ام و ۵۳۰i با قیمت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بی ام و سری ۷، ۷۳۰i با قیمت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بی ام و x۱ با قیمت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، بی ام و x۳ با قیمت ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و بی ام و x۴ با قیمت ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

مرسدس بنز یکی دیگر از خودرو‌های محبوبی است که در بازار کشور داد و ستد می‌شود. امروز در بازار بنز E۲۵۰ (کلاس E) ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان, E۲۰۰ با قیمت ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

​CH-R در نسخه بنزینی در سه تیپ استایل، لانژ و آیکون، به ترتیب، قیمت‌های یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان، یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان را به خود می‌بینند. قیمت CH-R هیبرید، در همان سه تیپ اصلی، از یک میلیارد و ۷۰۰ تا یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان است. پریوس در تیپ C با قیمت یک میلیارد تومان به فروش می‌رسد. راوفور این روزها، بسته به سطح آپشن‌ها، از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

گلف GT۱ با قیمت یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان، پاسات با قیمت ۲ میلیارد تومان، تیگوان با قیمت ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در بازار کشور به فروش می‌رسد. اپتیما یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، سورنتو با قیمت ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان موجود است.

نام محصول

قیمت 

بی ام و ۵۳۰i

۴ میلیارد و   ۳۰۰ میلیون تومان

بی ام و سری ۷ ۷۳۰i

۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان

بی ام و x1

۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

بی ام و x3

۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

بی ام و x4

۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان

بنز E250

۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان

بنز E200 

یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

CH-R هیبرید

یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

پریوس تیپ C

یک میلیارد تومان

راوفور

یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

گلف GT1

یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان

پاسات

۲ میلیارد تومان

تیگوان

۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان

اپتیما  

یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

سورنتو

۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

لینک منبع: با ۴ میلیارد چه خودرویی در ایران می توان خرید – نیوز

https://www.news.ir/136532/%D8%A8%D8%A7-%DB%B4-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86/

خبر اقتصادی