انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات+ اسامی – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ، محمدرضا میرتاج‌الدینی عضو کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس  با اشاره به جزئیاتی از نشست عصر امروز(دوشنبه، ۳۰ تیر ۹۹) این کمیته، گفت: در این جلسه ۴ نفر برای ریاست دیوان محاسبات انتخاب شدند.

وی افزود: در این جلسه، عادل آذر، مهرداد بذرپاش، لطف‌الله فروزنده و ضرغام صادقی با رأی اکثریت اعضای کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه به عنوان گزینه‌های ریاست دیوان محاسبات انتخابات شدند.

 عضو کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: در جلسه عصر امروز این کمیته، کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات، برنامه‌های‌شان برای تصدی سمت ریاست دیوان محاسبات را ارائه دادند.

  میرتاج‌الدینی ادامه داد: اسامی ۴ کاندیدای ریاست و نیز ۴ کاندیدای دادستانی دیوان محاسبات به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی می‌شود که از این تعداد، ۲ کاندیدا برای ریاست و ۲ کاندیدا نیز برای دادستانی دیوان محاسبات به هیئت‌رئیسه مجلس معرفی می‌شود.

عضو کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت قرار است، در مجموع ۴ نفر برای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات( ۲ گزینه ریاست و ۲گزینه دادستانی) از سوی کمیسیون برنامه و بودجه، جهت اخذ رأی اکثریت نمایندگان مجلس معرفی شوند که از بین آنها یک نفر برای ریاست و یک نفر نیز برای دادستانی دیوان محاسبات از سوی نمایندگان مجلس انتخاب می‌شوند.

لینک منبع: انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات+ اسامی – نیوز

https://www.news.ir/120001/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7/

خبر اقتصادی