استفاده کارکنان ادارات از اینترنت برای کارهای اقتصادی و بورس – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ، عادل اصغرپور امروز در جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر  بر تداوم بازرسی های کرونایی در سطح شهرستان تاکید کرد و و اظهار داشت: همه روزه در سطح شهرستان بازرسی‌هایی به صورت مستمر در حال برگزاری است.

 وی افزود: شرایط شهرستان در حالت پایدار است همکاری ادارات در رابطه با این پایداری قابل تمجید می‌باشد.

فرماندار عجب‌شیر گفت: هر صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکند مورد برخورد قانونی قرار خواهد گرفت.

 وی افزود: در رابطه با تامین و عرضه لوازم بهداشتی و پزشکی در سطح شهرستان کمبود محسوسی نداریم.

 اصغر پور در بخش دیگری از سخنان خود برنظارت بر بازار تاکید کرد و افزود: لزوم افزایش بازرسی‌ها و کنترل قیمت‌ها در سطح شهر باید بیشتر بشود و هیچ گونه مصامحه در این رابطه قابل قبول نیست و باید با گرانفروشان و محتکران برخورد شود.

وی به آزمون سراسری کنکور در شهرستان اشاره کرد و گفت: در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون باید دستگاه‌های خدمات‌رسان با آموزش و پرورش عجب شیر نهایت همکاری را انجام دهند.

اصغرپور با اشاره به قیمت کم سیب‌زمینی در شهرستان گفت: فروش سیب‌زمینی نقش بی‌بدیلی در اقتصاد و معیشت مردم عجب‌شیر دارد و باید جهادکشاورزی با بازاریابی مناسب نگذارد قیمت سیب‌زمینی پایین بیاید.

 وی افزود: باید با تلاش مضاعف و بتوانیم صنایع تبدیلی را در شهرستان ایجاد کنیم و با جذب سرمایه‌گذار این محصول را در شهرستان فرآوری کنیم.

فرماندار عجب‌شیر همچنین خاطرنشان کرد :کارکنان اجازه ندارند در زمان اداری به کارهای شخصی و استفاده از اینترنت برای کارهای اقتصادی و بورس بپردازند.

وی افزود: شهرداری در خصوص سد معبر با متخلفینی که قانون را زیر پا می‌گذارد باید برخورد کند.

در پایان این جلسه رضا عاشقی به عنوان معاون فرماندار منصوب و از زحمات سید جلال میر ابراهیم زاده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین یوسف امیدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان عجبشیر منصوب شد.

لینک منبع: استفاده کارکنان ادارات از اینترنت برای کارهای اقتصادی و بورس – نیوز

https://www.news.ir/123472/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7/

خبر اقتصادی