ادارات تفکیک جنسیتی می شوند – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری: اقبال عباسی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در ارزیابی عملکرد مشارکت جدی داشته باشند و پس از اعلام دستگاه‌های برتر و برگزاری جشنواره شهید رجایی گلایه‌مند نشوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: دستگاه‌های اجرایی استان برای انجام مراحل ارزیابی زمان مناسب اختصاص داده و در مرحله اولیه ارزیابی، مستندات لازم را کارشناسان مربوطه در دستگاه ارائه و موارد را پیگیری و بررسی کنند.

وی تاکید کرد: اطلاع‌رسانی لازم در زمینه نحوه امتیازدهی و ارزیابی براساس ارائه مستندات به دستگاه‌ها صورت گیرد.

این مسؤول تصریح کرد: مکاتبه‌ای با وزارتخانه یا سازمان مربوط در خصوص دستگاه‌های اجرایی که در ارزیابی مشارکت نکرده‌اند انجام شود که ضمن تذکر به این دستگاه‌ها، دستور بررسی علت عدم مشارکت داده شود.

عباسی بیان داشت: در برخی از ادارات مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تفکیک جنسیتی به خوبی رعایت نشده که باید این موضوع بررسی شود.

وی اضافه کرد: طرح تفکیک جنسیتی در جاهایی گریزناپذیر است و آقایان و خانم‌ها باید کنار هم کار کنند ولی طبیعتا اگر این تفکیک به صورت منطقی اتفاق بیفتد قطعا بهتر خواهد بود.

 

 

لینک منبع: ادارات تفکیک جنسیتی می شوند – نیوز

https://www.news.ir/214966/%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%81%DA%A9%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF/

خبر اقتصادی