ابتلای ترامپ به کرونا کارکنان این شبکه را گرفتار کرد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، به دنبال ابتلای رییس جمهوری آمریکا به ویروس کرونا، شمار زیادی از مدیران و خبرنگاران شبکه فاکس نیوز که در اولین مناظره انتخاباتی حضور داشتند، برای دادن آزمایش کرونا راهی مراکز درمانی شدند.

از جمله افرادی که مورد آزمایش کرونا قرار گرفتند می‌توان به “لاکلان مرداک” رئیس اجرایی شرکت فاکس نیوز، “سوزان اسکات” مدیرعامل رسانه‌ای فاکس نیوز، “جی والاس” رییس و “برت بایر” و “مارتا مک کالوم” مجریان فاکس نیوز اشاره کرد.

براساس این گزارش، علاوه بر این افراد، دیگر خبرنگاران و کارکنان شبکه فاکس نیوز که سه شنبه در مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن حضور داشتند راهی مراکز درمان برای آزمایش کرونا شدند.

کریس والاس مجری اولین مناظره ترامپ و بایدن نیز به فاکس نیوز گفت: اگرچه من با نامزدهای انتخاباتی به اندازه ۱۰ تا ۱۲ فوت (بیش از سه متر) فاصله داشتم اما بازهم آزمایش کرونا خواهد داد.

اگرچه قرار است دومین دور از مناظره میان ترامپ و بایدن در میامی در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) برگزار شود، اما با توجه به ابتلای رییس جمهوری آمریکا به کرونا تاکنون جزئیات این مناظره قطعی نشده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد روز جمعه اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره  قرنطینه خود را آغاز می‌کنند. ترامپ پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک‌ترین مشاوران خود،تحت نظر قرار گرفته بود.

ترامپ به دنبال ابتلا به کووید ۱۹ جمعه شب به بیمارستان منتقل شد. 

او در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. ترامپ روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می‌شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

لینک منبع: ابتلای ترامپ به کرونا کارکنان این شبکه را گرفتار کرد – نیوز

https://www.news.ir/212058/%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%BE-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/

خبر اقتصادی