آغاز دور جدید قرعه کشی محصولات سایپا + زمان اعلام نتایج – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش افکارنیوز،

گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش ۶ محصول خود را از چهارشنبه، ۹ مهر با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد.

مراسم قرعه کشی این دور از پیش فروش محصولات سایپا ، امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه با حضور نهادهای نظارتی آغاز شد.

ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال، تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال، تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال، سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش شده اند.

نام خودروظرفیتتعداد متقاضیرزرو
سایپا ۱۵۱۲،۵۰۰ نفر۹ هزار و ۴۴۶ نفر۲،۵۰۰ نفر
تیبا۶،۰۰۰ نفر۲۸،۹۸۱ نفر۶،۰۰۰ نفر
تیبا ۲۱،۵۰۰ نفر۵۷،۴۳۸ نفر۱،۵۰۰ نفر
ساینا۳،۵۰۰ نفر۵۵،۴۱۰ نفر۳،۵۰۰ نفر
کوییک R۵۰۰ نفر۴۵،۳۳۱ نفر۵۰۰ نفر
کوییک R تریم قرمز۵۰۰ نفر۳۱،۸۸۱ نفر۵۰۰ نفر

در کل ۲۲۸ هزار و ۴۸۷ در این مرحله از قرعه کشی ثبت نام کردند که ظرفیت برای این دوره از قرعه کشی ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در نظر گرفته شده است.

نتایج قرعه کشی ظهر فردا اعلام می‌شود. دوره‌های قبل افرادی مدعی بودند که پیامکی مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی دریافت نکرده اند و از این بایت شکایت داشتند.گروه خودروسازی سایپا این ادعا را رد و اعلام کرده است که متقاضیان موظف هستند برای مطلع شدن از نتایج قرعه‌کشی به سایت این شرکت مراجعه کنند.

کاظمی معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا  در این مراسم گفت:مراسم امروز هشتمین دوره قرعه کشی محصولات گروه خودرو سازی سایپا است. ۶ محصول در این دوره عرضه شده است.

او بیان کرد: در این دوره بیش از ۲۲۸ هزار نفر شرکت کردند. مبالغی به عنوان پیش پرداخت دریافت شده است و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوت نامه مشخص خواهد شد.

 

لینک منبع: آغاز دور جدید قرعه کشی محصولات سایپا + زمان اعلام نتایج – نیوز

https://www.news.ir/215380/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B1%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7-%D8%B2/

خبر اقتصادی