آخرین قیمت ماشین های شاسی بلند در بازار + جدول – نیوزبازتاب خبر news.ir

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در بازار کشور انواع و اقسام خودرو‌های شاسی بلند وجود دارد که در این گزارش قصد داریم قیمت خودرو‌های تویوتا و لکسوس در بازار امروز را ارائه دهیم.

در حال حاضر پریوس فقط در تیپ فول آپشن قابل خریداری است و تا ۹۷۰ میلیون تومان قیمت گذاری می‌شود.

همچنین CH-R در نسخه بنزینی در سه تیپ استایل ، لانژ و آیکون، به ترتیب، قیمت‌های یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان، یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان را به خود می‌بینند. قیمت CH-R هیبرید، در همان سه تیپ اصلی، از یک میلیارد و ۷۰۰ تا یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان است.

راو ۴ این روزها، بسته به سطح آپشن‌ها، از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

شما NX را می‌توانید در سه نسخه ۲۰۰ توربو fSport، هیبرید ۳۰۰ h و هیبرید ۳۰۰ h fSport پیدا کنید. قیمت‌های خرید و فروش برای هر سه مدل، به ترتیب، ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین RX ۲۰۰ توربو fSport در تیپ‌های کلید، ۴ کلید یا ۸ کلید، به ترتیب، ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان، ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. حال آن که، مدل ۸ کلید ۲۰۱۷ این خودرو تا ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

محصولقیمت 
CH-R استایل۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون
CH-R لانژ۱ میلیارد و ۶۹۰
CH-R آیکون۱ میلیارد و ۶۰۰
راو ۴۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان
 ۲۰۰ توربو NX fSport۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان 
NX هیبرید ۳۰۰  h۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان
NX هیبرید ۳۰۰ h fSport ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان
RX ۲۰۰ توربو fSport ۴  میلیارد و  ۴۵۰ میلیون تومان

 

لینک منبع: آخرین قیمت ماشین های شاسی بلند در بازار + جدول – نیوز

https://www.news.ir/128536/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

خبر اقتصادی